Kim jesteśmy

Kamil Klucowicz

Kamil Klucowicz

Współwłaściciel

Pomysłodawca i współzałożyciel Art Studio Klucowicz. Absolwent wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Ceramik i malarz.

Stamos Zaganas

Stamos Zaganas

Współwłaściciel

Pomysłodawca i współzałożyciel Art Studio Klucowicz. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedsiębiorca, lekarz i miłośnik sztuki.

Tworzymy obrazy, jesteśmy
uważni na świat i jego
bogactwo malarskie

Nasza Misja

Uważamy, podobnie jak Stanisław Jerzy Lec, że
„proporcje piękna są proste – 100 procent”.

Naszą Misją jest kształtowanie poczucia estetyki przestrzeni życiowej poprzez wprowadzanie sztuki do wnętrz. Chcielibyśmy dokonać integracji sztuki z człowiekiem poprzez ukazanie jej wartości w upiększaniu i ulepszaniu przestrzeni każdego wnętrza.

Tworzymy obrazy

Obrazy nie tylko upiększają wnętrza, ale pozwalają nam poszerzyć horyzont postrzegania rzeczywistości i pogłębiają nasze zrozumienie świata.

W Art Studio Klucowicz obalamy mit, że sztuka jest elitarna. Oferujemy profesjonalne malarstwo w przystępnej cenie. Pragniemy, aby sztuka zagościła powszechnie w domach i w przestrzeniach publicznych, zyskując szeroki odbiór, w myśl powiedzenia, że „dzieło mówi samo za siebie, jeśli ma do kogo”.

Tworząc obrazy dajemy wyraz naszej pogoni za pięknem. Staramy się być uważni na świat i ukazać jego bogactwo w interpretacji malarskiej, bo przecież „najwięcej kształtów ma abstrakcja” – jak mawiał Stanisław Jerzy Lec. Jesteśmy zdania, że malarstwo stanowi naturalne dopełnienie ludzkiej przestrzeni życiowej.

 

Proces tworzenia ręcznie malowanego obrazu.